Chata Slovenský raj - Priehrada pri chate

V lete môžete využiť voľný čas na kúpanie, člnkovanie alebo jazdu v dvojici na vodných bicykloch. Palcmanská Maša je tým pravým miestom, kde si týchto aktivít užijete. Pri plavbe proti prúdu rieky Hnilca, môžete obdivovať malebné, prírodné zákutia. Požičovňa člnov - Hotel Raj Pre hostí máme k dispozíciu 3-miestný laminátový a 4-miestný kovový čln, ktoré kotvia na priehrade v Dedinkách. Cenu za požičianie člna pre ubytovaných hostí a neubytovaných zákazníkov nájdete v cenníku. Ďlašie požičovne člnov Dedinky: Lodenica - Požičovňa člnov a vodných byciklov.. Dedinky: Rybársky zväz - Poskytovateľ člnov pre rybárov - porybný: FABIAN Jozef, Mlynky 111, 0918 711 542, 0907 417 979 Aqua zorbing Dedinky: Lodenica - pri požičovni člnov a vodných byciklov. Rybolov - pstruhový revír Na priehrade v Dedinkách a pri hoteli je možnosť rybolovu. Priehrada Pacmanská Maša patrí do pstruhových vôd. Chov a predaj pstruhov v sádkach Na priehrade sa nachádza súkromný chov pstruhov v sádkach. Na vybraných miestach v Dedinkách je možnosť zakúpiť si čerstvého pstruha a na hoteli si ho môžete ugrilovať.

Fotogaléria: Priehrada - Dedinky

Táto fotogaléria je prázdna.

V lete môžete využiť voľný čas na kúpanie, člnkovanie alebo jazdu v dvojici na vodných bicykloch. Palcmanská Maša je tým pravým miestom, kde si týchto aktivít užijete. Pri plavbe proti prúdu rieky Hnilca, môžete obdivovať malebné, prírodné zákutia.

Požičovne člnov

Chata Raj Dobšinská Maša: Pre hostí máme k dispozíciu 3-miestný laminátový a 4-miestný kovový čln, ktoré kotvia na priehrade v Dedinkách. Cenu za požičianie člna pre ubytovaných hostí a neubytovaných zákazníkov nájdete v cenníku.

Dedinky: Lodenica na brehu - Požičovňa člnov a vodných byciklov..
Dedinky: Rybársky zväz - Poskytovateľ člnov pre rybárov - porybný:  FABIAN Jozef, Mlynky 111, 0918 711 542, 0907 417 979

Aqua zorbing

Dedinky: Lodenica - pri požičovni člnov a vodných byciklov.

Rybolov - pstruhový revír

Na priehrade v Dedinkách a pri hoteli je možnosť rybolovu. Priehrada Pacmanská Maša patrí do pstruhových vôd.

Chov a predaj pstruhov v sádkach

Na priehrade sa nachádza súkromný chov pstruhov v sádkach. Na vybraných miestach v Dedinkách je možnosť zakúpiť si čerstvého pstruha a na hoteli si ho môžete ugrilovať.